Biżuteria ślubna.. Sutasz.. Biżuteria na zamówienie.. Biżuteria molekularna..
Blog > Komentarze do wpisu

Biżuteria ślubna i dodatki - pas z aplikacją ślubną

Ozdobny pasek do ślubnej sukni Pani Agaty już do niej dotarł :)
Przyznam, że wyzwanie było ciekawe. Oprócz ozdobnej aplikacji z przodu, tył również miał być ozdobny, nie wiązany. Postanowiłam więc uszyć zapięcie z sutaszu. Dzięki kryształkom i cyrkoniowej taśmie pięknie się błyszczy. Do kompletu powstały także maleńkie ozdoby do włosów w formie wsuwek i szpilek. Biżuteria ślubna i inne dodatki  powinny współgrać z całą stylizacją, więc jeśli nie możemy znaleźć odpowiednich zapraszam do współpracy. Taka biżuteria ślubna, oprócz ozdoby, w tym jedynym dniu, będzie po nim także pamiątką.

biżuteria ślubna z sutaszu by AGAM

 

ozdoba ślubna wsuwki szpilki AGAM

 

pasek ślubny AGAM aplikacja sutasz

 

 

AGAM Sutasz biżuteria z sutaszu

 

biżuteria ślubna z sutaszu by AGAM

 

 

 

 

 

czwartek, 23 lipca 2015, agambizu

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: arinitti, *.dynamic.chello.pl
2015/11/11 14:55:21
Komplet przepiękny, jak wszystkie zresztą :) bardzo lubię sutasz, a gdybym miała wybierac, to najchętniej tę ostatnią, bladoróżowo-białą ślubną biżu sutaszową. Jednak zauważyłam, że sa też kokówki, i pragnę przestrzec: np. w Rossmanie są one jakości tragicznej: wyginają się, są za miękkie. Ja teraz kupuję tylko w sklepach z materiałami fryzjerskimi, i to najlepiej bezbarwne - czarna farba się niestety ściera, a raczej odpryskuje, może nie po pierwszym razie, ale po kilku tak.
-
2015/11/12 13:27:58
Dziękuję za miłe słowa, spostrzeżenia i radę :) Ja ze swej strony mogę doradzić, aby zagiąć końcówki kokówek i zrobić haczyki. Dzięki temu ozdoby na pewno będą się trzymały na właściwym miejscu.

ArsNeo