Biżuteria ślubna.. Sutasz.. Biżuteria na zamówienie.. Biżuteria molekularna..

pierścionki

wtorek, 08 maja 2012

W srebrze i oksydzie kuleczka onyksu sobie siedzi.. Standardowo, szeroka obrączka wykończona metodą wire wrapping. Podobają mi się tego typu pierścienie, więc i ja próbuję :)

 

środa, 19 października 2011

Wzięło mnie na pierścionki. Kupiłam kilka baz, więc należało coś z nimi sensownego zrobić.. tak oto powstały one.. jedne udane , drugie mniej. Miało być kolorowo i chyba jest :-)

 

Zapraszam do Galerii i na Allegro :-)

niedziela, 16 października 2011

Jako, że jesień sprzyja chorobom, alergiom, złemu nastrojowi itp. będzie was tu więcej zaglądało.. a ja będę więcej wklejać :-) Dzisiaj zaserwuję porcję wszystkiego.. będą torebki, zwyklaczki, próby plecenia z koralików, prawie broszki.. lub co tam innego wymyślę z kwiatów które ostatnio zrobiłam, będzie wire-wrapping, i co ciekawe.. pierścionki.. pierwsze trzy, na próbę.. nie ukrywam cieszyłam się jak dziecko, że wogóle wyszły. Nie są idealne, ale będę ćwiczyła, bo pierścionki bardzo lubię! Poza tym, lubię w biżu mały chaos, surowość, prostotę, a przy tym ciekawą formę. Z pierścionkami to był spontan, powstały w jeden dzień by zobaczyć co z tego mojego zamysłu wyjdzie.. i proszę oto one :-)

Perełki ze SN, dziękuję Kasi!

Labradoryty też ze SN :-)

 

Ametysty i kryształki Swarovskiego

Nie jedni z Was mają czasami chwile oświecenia umysłowego i zrobią coś z niczego.. u mnie takowa nastąpiła i w trakcie filmu powstała masa kwiatków. Materiał, nie wiem jak fachowo się nazywa ale stroja nim kwiaty. Ja swoje dostałam na urodziny :-) Tak więc żywe uschły i powstały recyklingowe :-)

Pierwsza próba plecionkowa. Masakra jakaś! To dopiero lekcja cierpliwości i dokładności. Na marginesie.., nici monofilowe są do d... strasznie sie plączą i uciekają z nich koraliki, wrrrrrr.., a całość się jakoś rozluźnia co nie samowicie irytuje!

Próba okoralikowania koralika...

Próba druga..

Zapomniana już pewnie praca dla Kasi.. srebro złocone

 

poniedziałek, 08 marca 2010

Tym razem komplet z kryształami swarovskiego w kolorze light amethyst. Mi tam się kolarzy z bzami :-D Listki sama wygięłam.. ciągle się człowiek uczy. Zapraszam!

 


ArsNeo