Biżuteria ślubna.. Sutasz.. Biżuteria na zamówienie.. Biżuteria molekularna..

komplety

wtorek, 09 kwietnia 2013

Ostatnie z poczynionych.. komplety ceramiczne w wiosennych, radosnych kolorach :)  Ach, ta zieleń..

 

 

 

Osobno i w komplecie dostępne w agam.netgaleria.pl  

czwartek, 01 grudnia 2011

Komplet dla Pani Oli :-) Słyszałam że już czeka, więc jest.. na razie na blogu, we wtorek w łapkach :-)  Miałam troszkę pod górkę z tym kompletem.. najpierw nie mogłam zlutować bazy pierścionka (wrrrrr) problem rozwiązałam inaczej.. potem chciałam oksydować no i.. ???.. oksyda się odbarwiła, być może dlatego, że końcówke miałam i d..a trzeba czekać na nową. Dzisiaj przyszła więc nie czekając długo, plum do kąpieli i jest :)

Na razie tyle.. :)

poniedziałek, 22 listopada 2010

C.d. .. komplet z oponek karneolu, cudownie pomarańczowego i przepiękne szkło weneckie, boskie po prostu.

 

 

czwartek, 16 września 2010

Powstały jakiś czas temu ale dopiero wklejam.. Srebro młotkowane i bursztyny, kule rekonstruowane, bryłki naturalne. Troszkę słońca w te pochmurne dni..

Lato, morze, plaża..  ech.. znowu trzeba czekać rok..

środa, 28 lipca 2010

Miało być coś z koralem.. proszę bardzo..

 

Upodobałam sobie te wielkie bigle :-D. Dzisiaj prezentuję Państwu komplet ceramiczno- howlitowy, a żeby nie było to posrebrzaki też robię :-) Ten właśnie jest posrebrzany.. troszke żałuję bo wyszło fajnie (mi się podoba ;-), mam nadzieję że będzie służył jak najdłużej! Mi napewno by służył.. nie wiem jak to robię ale moje posrebrzaki nie czernieją, fakt nie noszę ich za często (w domu błąkam się bez biżu), ale czasami leżą latami zanim ubiorę jakieś.. wiadomo.. woreczki i podełko obowiązkowo. Mojej siostrze za to czernieje w mig! srebro również.. może wy wiecie czym to jest spowodowane? ona też chowa biżu.. hmm? No dobra koniec wywodów.. Proszę oto twory..

 

poniedziałek, 26 lipca 2010

Komplet powstał w przypływie chęci do pracy i tworzenia czegokolwiek.. z racji że mamy lato co kojarzy nam się z wodą (w jakiej kolwiek postaci) bransoletka ma formę gronkową, luźną, bąbelkową, dodatkowo dla podkreślenia charakteru dyndające detale: konik morski, muszelka, koło sterowe i bose stópki :-)

 

 

wtorek, 13 lipca 2010

Jakiś czas temu powstały kolczyki z różami (wg mnie to róże) i perełkami hodowlanymi. Przepiękny kolor mają ci one :-) Róże klepane na kolanie;-) Forma dyndająca, gronkowa.

czwartek, 08 lipca 2010

Jeeeeejuuuu! aż się przejęłam jak spojrzałam na datę ostatniego wpisu.. może wrócą chęci do działania, bo plany są. Wakacje mamy w pełni.. myśmy niedawno wrócili z urlopu. Wszystko byłoby cacy gdyby nie ta zdradliwa klimatyzacja! Troje z nas chorzy.. Starsza jak na razie dzielnie się opiera choróbsku. No, ale nie o chorobach ma być ten blog.. Prezentuję jedne z ostatnich prac które powstały, komplet z szafirami- "mam cie na oku".. tak jak lubię, z przymróżeniem oka ;-)


ArsNeo