Biżuteria ślubna.. Sutasz.. Biżuteria na zamówienie.. Biżuteria molekularna..
poniedziałek, 27 kwietnia 2009
A jednak ktoś tu zagląda :-)
12:44, agambizu
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 kwietnia 2009
Łańcuszek do przerobienia:-p, a może rzemyk? zobaczymy.. jak na razie musi być. Srebro zoksydowałam, moja pierwsza próba z oksydą.. muślę że wyszło całkiem całkiem. Kwarce tez w oksydzie :-). Troszkę blado wyszły ale sa bossskie!
22:27, agambizu
Link Dodaj komentarz »
Dostałam przesyłkę z Bukowca :-D.. Swarki i kwarce, amazonit.. Dziękuję za śliczny upominek :-) Może kiedyś dotrze to do P.Wioli :-)
22:21, agambizu
Link Dodaj komentarz »
Swego czasu zdjęcia wklejamam na inną stronkę teraz będę wklejać je tutaj. Z racji takiej że powolutku chcę przejść na srebro zdjęć będzie znacznie mniej :-) Mam nadzieję że będziecie mnie też odwiedzać!  Dla starych i nowych "odwiedzowiczów" - www.agam.tnb.pl - są tam wszystkie moje prace.. te gorsze też.. No ale myślę że postęp jest więc założyłam bloga, nie wiadomo do czego może sie przydać ;-)
09:33, agambizu
Link Dodaj komentarz »

Kto mi dokończy pracę?? :-( mój leń bierze górę nade mną.. a jeszcze odpowiedzi napytania dopracować.. Buuueeee  

Mam jeszcze trochę czasu, może zdążę.. 

 Czekam na paczkę z Bukowca :-p.. jeju jak to długo trwa! a tym czasem inne z moich tworów ;-) 

09:18, agambizu
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 kwietnia 2009
Poddaję się :-(( nie kumam co robię nie tak.. zakładka "o mnie" zostanie taka jaka jest, czyli nie wiadoma.  Może z czasem to tez ogarnę.
21:13, agambizu
Link Dodaj komentarz »
Dziękuję za udostępnienie szablonu irytek05b :-D!
14:52, agambizu
Link Dodaj komentarz »

Kostki ze szkła weneckiego w przepięknym szmaragdowym kolorze. Ostatnio tak mnie rusza ten kolorek.. wcześniej  nie lubiłam "zieloności".. 

 

 

 

13:49, agambizu
Link Dodaj komentarz »

Hm.. od czego zacząć? Dziwnie pisze się do niewiadomo kogo.. Ona czy On.. a może ono?? Założyłam blog aby móc zaprezentować  to czym  się zajmuję w chwili wolnej. A więc..

Biżu.. zachłysnęłam się tym w czerwcu zeszłego roku i tak do dzisiaj sobie dłubię .. raz więcej raz mniej.. ale zawsze coś.. coraz poważniej o tym myślę jak o zajęciu na przyszłość, ale jak na razie ta kwestia zostaje na poziomie "myślowym". Podziwiam koleżanki z Wizażu które naprawdę cuda na biglu robią! Jedne mają swoje galerie inne nie ale łączy je i mnie jedna pasja - BIŻU ! :-D

Zapraszam więc do mojej galerii :-) 

13:31, agambizu
Link Dodaj komentarz »
Za jakiś czas pewnie sie w tym odnajdę :-/, jak na razie ciężko mi to idzie.. ale jestem uparta ;-)
13:22, agambizu
Link Dodaj komentarz »

ArsNeo